Предмет: Химия, автор: antidka

зразок речовини масою 30 грам містить 3,6 г карбону. визначие масову частку карбонуу цій речовині
Даю 100 балов!!!!! Срочно!!!

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ни) = 30 г

m(C) = 3,6 г

Найти: w(C) - ?

w(C) = m(C)/m(р-ни)  * 100% = 3,6 : 30 * 100% = 12%

Похожие вопросы