Предмет: Физика, автор: dinahaidal

Потяг рухався із середньою швидкістю 50 м/с. Скільки часу тривала подорож між двома містами, якщо 2 відстань


600 км?

Помогите пожалуйста !!!

Ответы

Автор ответа: javelin23
1
50м/с=180км/г t=600/180=12000с або 200хв або 3 1/3година
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним