Предмет: Биология,
автор: lerkistiiii
Визначте, яку роботу виконує важкоатлет, піднімаючи штангу масою 70кг на висоту 2м.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m=90 кг
S=2 м
A-?
A=FS
F=mg
A=mgS
A=90*10*2
A=1800 Дж
Объяснение:
надеюсь правильно
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: mrmilkalii
Предмет: Русский язык,
автор: soliham1994
Предмет: Литература,
автор: frezerpidchenko
Предмет: Математика,
автор: goncharenkoaliska1
Предмет: Алгебра,
автор: veronikadalavurak