Предмет: Физика, автор: terrafnyf

ДАЮ 50 БАЛОВ, ЭТО ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!! Яка кількість теплоти виділеться в результаті конденсації 19г водяної пари при температурі 100°С

Ответы

Автор ответа: dersofana
1

Ответ:

Q=-rm

г (води) = 2,256 * 10 в шостому ступені Дж \ кг

Q=-2,256* 10 у шостому ступені Дж\кг*0,5 кг=-1,128* 10 у шостому ступені Дж.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: whswfg