Предмет: Химия,
автор: user932
ЗАДАЧА. Ви – інженер-технолог металургійного комбінату, що добуває залізо з руди, яка називається червоний залізняк. Хімічна формула руди складається з двох атомів Феруму і трьох атомів Оксигену. Обчисліть масову частку Феруму в руді. З умовою до задачі.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
350*(1-0,2) = 280 г - маса чистого залізняку
280г хг
1. Fe₂O₃ + 3H₂ = 2Fe + 3H₂O
160г/моль 56*2 г/моль
160х = 280*112
х=196 г
6,5г хл
2. Zn + 2HCl = ZnCl₂ + H₂↑
65г/моль 22,4л
65х = 6,5*22,4
х = 2,24л - об'єм водню
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Luna4ka
Предмет: Химия,
автор: sonniaaaaaa06
Предмет: Математика,
автор: olgaskarbun95
Предмет: Геометрия,
автор: saanrraiss
Предмет: Геометрия,
автор: vaneckapris