Предмет: Физика, автор: Аноним

4. Діючи на пружину силою 40 Н, учень розтягнув її на 8 см. Визначте жорсткість пружини. Яку силу треба прикласти учневі, щоб розтягти ту саму пружину на 6 см?

Ответы

Автор ответа: riinna
9

Дано:

F₁= 40 H

x₁= 8 см = 0,08 м

x₀= 6 см= 0,06 м

----------------------------

k, F₂ - ?

Розв'язок:

k = F₁ / x₁

k= 40 / 0,08 = 500 H/м

F₂= kx₂,  x₂ = x₀ + x₁

F₂= k (x₀+x₁)

F₂= 500 (0,08+0,06) = 500 × 0,14 = 70 H


riinna: Будь ласка, познач як найкращу відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: alizadesian
Предмет: Українська мова, автор: vitod123