Предмет: Химия,
автор: Angelina9525
Помогите пожалуйста!
Визнач масову частку (%) металічного елемента у сполуці, яка має формулу Ca Si O_{3} Відповідь запиши через кому з точністю до десятих. Наприклад: 50,9.
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
CaSiO3
w(Ca)=Ar(Ca)/Mr(CaSiO3)=40/(40+28+3×16)= 40/116= 0.345 или 34.5%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mectablogera
Предмет: География,
автор: deputatamerici
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: anisaabduali
Предмет: Музыка,
автор: evelinasirsova4