Предмет: Химия,
автор: Qwertuxik
зробіть розрахунки і порівняйте в якій сполуці масова частка хлору більша і в скільки разів у ZnCl2 чи FeCl2
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
w(Cl)=n×Ar(Cl)/Mr(ZnCl2)=2×35.5/(65+2×35.5)= 71/136= 0.522 (52.2%)
w(Cl)=n×Ar(Cl)/Mr(FeCl2)=2×35.5/(56+2×35.5)= 71/127= 0.559 (55.9%)
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: katapanda61
Предмет: Химия,
автор: dubenkovlad7
Предмет: Математика,
автор: pkovalcuk309
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: olenkaivanova292