Предмет: Химия, автор: Thelucky0ne

Розв'яжіть будь ласка задачу. Дам 45 б

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

формула бензину C8H16 (умовно)

C8H16+12O2= 8CO2+8H2O

M(C8H16)=112г/моль

n(C8H16)=39/112=0,35моль

n(C8H16):n(CO2)=1:8

n(CO2)=0,35*8=2,8моль

V(CO2)=2,8*22,4=62,72л

w=50*100/62,72=80%    вихід СО2

Пояснення:


Thelucky0ne: Дякуюю ❤️
Похожие вопросы