Предмет: Химия, автор: himtipyou

Помогите решить

Масова частка крохмалю в картоплі становить 20%. Обчисліть масу глюкози, яку можна добути з 800кг картоплі.​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

C6H10O5+H2O=C6H12O6

m(C6H10O5)=800*20/100=160кг

M(C6H1OO5)=162кг/кмоль

M(C6H12O6)=180кг/кмоль

n(C6H10O5)=160/162=0,99кмоль

n(C6H1OO5):n(C6H12O6)=1:1

n(C6H12O6)=0,99кмоль

m(C6H12O6)=180*0,99=178,2кг

Пояснення:

Похожие вопросы