Предмет: Химия,
автор: ellenanatolevna
Масова частка Нітрогену в його оксиді дорівнює 36,84 %, а відносна молекулярна маса — 76. Якою може бути хімічна формула цієї сполуки: N2O, NO, N2O3 чи N2O5?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:zN2O3
Объяснение:Так как молекулярная маса N2O=60;NO=30;N2O3=76;N2O5=104
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: skata235
Предмет: История,
автор: dsadvokasova67
Предмет: Английский язык,
автор: husanajsabibi
Предмет: Математика,
автор: leekimdiana98
Предмет: Русский язык,
автор: xlman228