Предмет: Математика, автор: murkamaria450

За 3 кг картоплі заплатили 63 грн. Скільки коштують 18 кг картоплі?​


Sofiykaberkut2011: 63:3=21
Sofiykaberkut2011: 63:3=21 (грн)-ціна 1 кг картоплі 21*18=378 (грн) відповідь:378 грн коштують 18 кг картоплі

Ответы

Автор ответа: aw914022
0

Ответ:

планскам

Пошаговое объяснение:

химххиххиххиих

Автор ответа: Anananaananffsg
0

Спочатку дізнаємось скільки коштує 1 кг: 63÷3= 21грн

Далі множимо на 18 кг: 21×18=378 грн

Відповідь: 378 кг

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: azamattursynaev
Предмет: Алгебра, автор: alinaaaa2650
Предмет: Математика, автор: Аноним