Предмет: Математика,
автор: murkamaria450
За 3 кг картоплі заплатили 63 грн. Скільки коштують 18 кг картоплі?
Sofiykaberkut2011:
63:3=21
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
планскам
Пошаговое объяснение:
химххиххиххиих
Автор ответа:
0
Спочатку дізнаємось скільки коштує 1 кг: 63÷3= 21грн
Далі множимо на 18 кг: 21×18=378 грн
Відповідь: 378 кг
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: azamattursynaev
Предмет: Алгебра,
автор: alinaaaa2650
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: PinkCheery