Предмет: Химия, автор: vikai200183

Помогите срочно
1.Вивести формулу сполуки, якщо відомо, що до її складу входять 78,26% Аргентуму, 4,34%
Карбону, 17,4% Оксигену
2.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Ananasik228r
2

Відповідь:

Ag₂CO₃

Пояснення:

M(Ag)=108

M=108:0,7826=138

M(C)=138×0,0434=6

M(O)=138×0,174=24

Ag:C:O= 1:0,5:1,5 = 2:1:3

Все


gymenyukk1a: cgfcb,j
Похожие вопросы