Предмет: Химия,
автор: svetlanazamkor2
Розчин калій хлориду масою 308 г з масовою часткою КСІ 10% прореагував з сульфатною кислотою. Знайдіть масу утвороної хлоридної кислоти?
2КСІ+Н2SО4=К2SО4+ 2НCI
*
14,6
15,6 г
73 г
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
15.08g
Объяснение:
m(KCl)=mpoзч×w(KCl)=308×0.1=30.8г
M(KCl)=39+35.5=74,5г/моль
M(HCl)=1+35.5=36.5г/моль
30.8г. хг
2КСІ + Н2SО4 = К2SО4+ 2НCI↑
2×74,5г/моль. 2×36.5г/моль
х=(30.8×2×36.5)/149=15.08г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Nastya78600
Предмет: Физика,
автор: zenabalynskij6
Предмет: Українська мова,
автор: vereskir05
Предмет: Право,
автор: olexandra50
Предмет: Геометрия,
автор: stoanoviclubov