Предмет: Физика,
автор: artemiuslobunov2010
Кінь біжить по колу циркової арени. Період його руху дорівнює 6,28с. Радіус арени 7м.
Значення числа пі приблизно 3,14. Визначте (приблизно) швидкість руху коня.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 7м/с
Объяснение:
Дано;
Т=6,28с
R=7м
--------------
V-?
V=ω*R, где:
ω-угловая скорость;
R-радиус арены.
ω=2π/T, где:
Т-период.
ω=2*3,14/6,28=1рад/с
V=1*7=7м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nurikshow33
Предмет: Алгебра,
автор: PorovozikTomass
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sarsenbaevmiyrbek
Предмет: Алгебра,
автор: fgggfgg