Предмет: Химия,
автор: pangungin
Масова частка крохмалю в картоплі становить 20%. Обчисліть масу глюкози, яку можна добути з 800кг картоплі.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
360
Объяснение:
w(C6H10О5)n)=20%=0.2
m(картоплі) = 1620 г
Знайти:
m(C6H12O6)-?
= 1620 г*0,2 = 324 г
m(C6H10О5)n)
M(C6H10О5)n) = 162n r/моль
n(C6H10О5)n=324 г/162 г/моль = 2 моль
M(C6H12O6) = 180 г/моль
С6Н1005 + H2O = C6H12O6
+
З рівняння реакції слідує, що
n(C6H12O6)=n(C6H10О5) = 2 моль
m(C6H12O6) = n*M = 2 моль*180 г/моль = 360 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: KseroXX
Предмет: Другие предметы,
автор: kirusia02020
Предмет: Другие предметы,
автор: cirilp9
Предмет: Математика,
автор: zekaworld4
Предмет: Математика,
автор: lubovudovika