Предмет: Физика,
автор: vitasavcak
Тролейбус за 40с проїхав шлях 600м. З якою швидкістю він рухався розпишіть розв'язок
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
v=s/t
v=600/40=60/4=15м/с
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: golovkoanastasia703
Предмет: Другие предметы,
автор: sonaadrianova
Предмет: Математика,
автор: amangeldyaana12
Предмет: История,
автор: tkachenkoroman773
Предмет: Литература,
автор: batiamoshit