Предмет: Физика,
автор: v611876
определите модуль силы, при помощи которой опускают груз массой 50 кг с ускорением 2 м/с2
fatt52:
F=m*(g-a)=50*(10-2)=400 H
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
400 H
Объяснение:
m=50 кг a=2 м/с² F=?
===
Уравнение сил:
m*g - F=m*a ----> F=m*(g-a)=50*(10-2)=400 H
==============================
Автор ответа:
0
Відповідь:допоможи будь ласка розв'язати задачі . Задачі в мене в профілі.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: palkinnikita73
Предмет: История,
автор: kvara8883
Предмет: Математика,
автор: agennadevna546
Предмет: Алгебра,
автор: 4iterok211
Предмет: Алгебра,
автор: slonikkaterina21