Предмет: Українська мова, автор: sofiadatcuk2009

написати твір -опис зовнішності Михайлика ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Vladislavkorni1
1

Відповідь:

Пояснення:

Михайлик — це маленький хлопчик з безпосереднім та щирим сприйняттям навколишнього світу. Як і всі діти в цьому віці, він любить дурачитися і радуватися життю. І хоча він і живе бідно в важкий післявоєнний час, але це не заважає йому насолоджуватись взимку катанням з гірки на ночовках, а влітку жменька спілих черешень приносить йому справжнє щастя. І хоча він іще зовсім малий, але його вже турбуть зовсім не дрібні проблеми: як дістатися до театру, в кого б випросити цікаву книжку.

Більш за все Михайлик хотів вчитися, тому він рано почав читати і книжки йому стали мудрими порадниками та вірними друзями. Навіть те, що хлопчик немав взуття, одягу, зошитів та підручників, його не зупиняло йти до своєї мети – стати вчителем. Він власноруч виготовляв чорнило і взимку босоніж бігав до школи, або, загорнувши в кирею, через усе село його носив батько.

З раннього дитинства в чесних і працьовитих односельчан, він вчиться любові до рідного подільського краю, щирості, співчуття та людяності, і вже вміє відрізнити злих лицемірних людей від добрих справедливих. Він поважає працю дорослих і з радістю допомагає своїм батькам. Рідні були для нього найкращими вчителями. Від батька він навчився поважати багату на врожаї землю та трудівників в полі, від мами – любити природу рідного краю та з добротою відноситися до людей, від діда навчився бачити в простому прекрасне та незвичайне, а також дотепного гумору та бути майстром на всі руки.

Оточуючі люди також із задоволенням спілкуються з ним, зокрема, Мар’яна намагається йому допомогти, для дівчини Люби він є найщиріший друг, а дядько Себастіян часто проводить з ним вечори. Михайлик лише починає формуватися як особистість, а дорослі вже бачать великий потенціал в цього хлопчика, адже Михайлик не лише кмітливий і розумний, а ще й цілеспрямований, так як для того, щоб дістати нову книжку що лише він не вигадує.

Дід пророкував йому: «Будеш іти межи люди і вибивати іскри…» і пророцтво збулося. З сільського маленького нікому невідомого хлопчика виріс великий український письменник, який не забув свої корені, і добре пам’ятає всіх рідних і односельців, завдяки яким його мрія збулася.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: tamilapinchuk
4 варіант Завдання № 1-6 з однією правильною відповіддю ( по 0,5 бали = 6 балів) Який з органів видільної системи притаманний птахам? а) зелені залози; б)сечовий міхур; в) нирки; г)мальпігієві сосуди. Червоні кров´яні клітини-це… а)тромбоцити; б)лейкоцити; в)епітеліоцити; г)еритроцити. Який з інстинктів виявляють поштові голуби, коли повертаються зі значних відстаней додому? а)хомінг; б)імпритинг; в)харчові інстинки; г)батьківський інстинкт. Прикладом якої форми научіння є слідування слоненяти за робітником зоопарку? а) запам’ятовування; б)умовний рефлекс; в) культурне спадкування; г)імпринтинг. Який тип взаємовідносин між актинією та раком-самітником? а) мутуалізм; б)конкуренція; в)паразитизм; г)хижацтво. До якої групи організмів належать пінгвінів та дельфінів? а) холодостійкі; б) теплолюбні; в)гомойотермні; г) пойкілотермні. Завдання № 7-9 на встановлення відповідності ( по 1 балу = 3 бали) Установіть відповідність між характеристиками кровоносної системи та представниками хребетних тварин, яким вони відповідають: 1. Теплокровні, 4-камерне серце А Страус 2. Холоднокровні, 2-камерне серце Б Хамелеон 3. Холоднокровні, 3-камерне серце без перегородки В Скат 4. Холоднокровні, 3-камерне серце з неповною перегородкою Г Ропуха Установіть відповідність між складовими вродженої та набутої поведінки і прикладами, що їх ілюструють: 1. Інстинкт А Дитинча леопарда намагається піймати здобич під пильним контролем матері 2. Безумовний рефлекс Б Оса приносить їжу в нору для майбутньої личинки 3. Умовний рефлекс В Мавпа відсмикує руку від гарячого предмета 4. Научіння Г Акваріумні рибки підпливають до поверхні води, якщо постукати по стінці акваріума Установіть відповідність між організмами та харчовими рівнями, які вони займають: 1. Гриби А Консумент 1-го порядку 2. Горобець Б Редуцент 3. Просо В Продуцент 4. Сокіл Г Консумент 2-го порядку Завдання № 10 – 12. Дайте повну відповідь ( 1,5 бали = 4,5бали). Перелічить особливості форми тіла та покривів хребетних тварин, пов’язані з пересуванням у водному середовищі. Поясніть, яке значення має комфортна поведінка в житті тварин. Які заходи передбачають для охорони водойм? Завдання № 13. Розкрийте питання (2 бали) Поясніть, що таке національний природний парк. Наведіть декілька прикладів національних парків України. Чому ці території потребують охорони?​
Предмет: История, автор: kazakovaelena1488
Предмет: Математика, автор: Lolkaaaaa666777