Предмет: Физика,
автор: tehno869136040543755
Помогите с физикой (20 баллов)
Яку масу свинцю можемо розплавити при температурі плавлення, передавши йому 3000кДж енергії?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Q = 3000кДж = 3000000 Дж
λ = 25000 Дж/кг
m = ?
m = Q / λ = 3000000 / 25000 = 120 кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kuramsinsuren
Предмет: Математика,
автор: alonastolec
Предмет: Математика,
автор: sofiaskrobach11
Предмет: Английский язык,
автор: qedirovagulbeniz
Предмет: Математика,
автор: kseniaartukseniaartu