Предмет: Химия,
автор: ainuriakerey
Этиленнің жану реакциясының термохимиялық теңдеуі: С2Н4 + 3О2 = 2СО2 + 2Н2О + 1400 кДж, егер реакцияға 336 л оттегі кірісетін болса, бөлінген жылудың мөлшері тап.
Даю 30 баллов пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:...............336л.................................х
C2H4+3O2=2CO2+2H2O+1400 кДж
...............67,2л..................................
х=336×1400/67,2=7000кДж
Ответ: Q-7000кДж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alonastolec
Предмет: Математика,
автор: sofiaskrobach11
Предмет: Химия,
автор: sprijmak037
Предмет: Математика,
автор: kseniaartukseniaartu
Предмет: Химия,
автор: krasnokutskiy06