Предмет: Физика, автор: dashachudak2019

Ребята, срочно нужно сделать
М'яч, кинутий горизонтально з початковою швидкістю 20 м/с, упав на землю через 4 с. З якої висоти кинуто м'яч? Чому дорівнює горизонтальна дальність польоту?

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

Ответ:

80 м  80 м

Объяснение:

v=20 м/с    t=4 c    h=?    s=?

===

h=g*t²/2=10*4²/2=80 м

s=v*t=20*4=80 м

====================

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 160м; 80м

Объяснение:

Дано:

V=20м/с

t=4c

g=10м/с²

--------------

h-?; S-?

h=gt²/2, где:

g-ускорение свободного падения;

t-время падения

h=10*4²=160м

S=V*t, где:

V-скорость полета;

t-время

S=20*4=80м

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: tamaracervaneva