Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть мачову частку (у%) Оксигену у сполуці Cr(OH) 3
У відповіді важить число без розмірності, наприклад :23 очень срочно!!!!!!!!!!!!! ¡!!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 46,6
Объяснение:
Mr(Cr(OH)₃ = Ar(Cr) + (Ar(O) + Ar(H)) * 3 = 52 + (16 + 1) * 3 = 103
w(O) = Ar(O) * n /Mr(Cr(OH)₃ * 100% = 16 * 3/103 * 100% = 46,6%
nikpavlova777:
можно просто цифру римскими?
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: hyrie
Предмет: Биология,
автор: wrtti1sgu
Предмет: История,
автор: teresenkopolina2
Предмет: Геометрия,
автор: bbonavic
Предмет: Математика,
автор: Jock13