Предмет: Физика,
автор: in895594
3.Яка кiлькiсть теплоти виділяється при повному згорянні 8 кг соломи?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано: Q=qm
q=14мДж (Q)=дж/кг*кг=Дж
m=8 кг 14000000*8=112мДж
Q-? Ответ:112мДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: toboe43
Предмет: География,
автор: revoslavik6
Предмет: Математика,
автор: olesabuga95
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: draryten