Предмет: Химия,
автор: dt43646639
До складу молекули кальцій карбонату входить один атом Кальцію, один атом Карбону і три атоми Оксигену. Запишіть хімічну формулу сполуки та обчисліть масові частки елементів у ній.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
CaCO3
Mr(CaCO3=40+12+3*16=100
w(Ca)=40*100/100=40%
w(C)=12*100/100=12%
w(O)=48*100/100=48%
Пояснення:
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано: CaCO3 |
___________|
Mr(CaCO3)-? |
W(Ca)-? |
W(C)-? |
W(O)-? |
Розв'язання (зверху з правого боку треба писати)
Mr(CaCO3)=40+12+16×3=100
W(Ca)= 40×100=4000÷100=40%
W(C)= 12×100=1200÷100=12%
W(O)= 48×100=4800÷100=48%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: keligovakhadi970
Предмет: Математика,
автор: rodinaanna172
Предмет: Українська мова,
автор: kiricanskadaria
Предмет: Математика,
автор: kedaNatashacom67
Предмет: Английский язык,
автор: fasshoin