Предмет: Физика, автор: ktoto246

помогите пожалуйста!!!Тепловий двигун потужністю 1,2 кВт щохвилини витрачає 3 г дизельного пального. Яким є ККД цього теплового двигуна? (с дано)

Ответы

Автор ответа: kolicenkoana
1

Объяснение:

A=1,2кВт

m=3г=0,003кг

Q-?

----------------

Q=A/m

Q=1,2/0,003=0,4Дж

Похожие вопросы