Предмет: Физика,
автор: vladlun124
На якій відстані від збиральної лінзи з фокусною відстанню 10 см буде розташовуватися зображення предмета, якщо сам предмет перебуває на відстані 25 см? які
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1/F = 1/f+1/d
F = фокус, f - расстояние до изображения
d - расстояние до предмета
1/f = 1/F-1/d
1/f = d-F/ dF
f = dF / d-F = 25*10/25-10 = 250/15 = 16.6 см
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: emmo4kaaa
Предмет: Українська мова,
автор: parsinaolga08
Предмет: Литература,
автор: maksimminenko50
Предмет: Математика,
автор: Titip
Предмет: Право,
автор: Ananasikmin1