Предмет: Геометрия, автор: kostyaforever00

знайдіть периметр рівнобедреного трикутника основа якого дорівнює 8 см а бічна сторона на 2 см менша за основу

Ответы

Автор ответа: mcernyh127
1
Периметр - 20 см ( тк равнобедренный )
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: vozdmortis
Предмет: Українська мова, автор: cvetochekulia
1.Вкажіть рядок з іменниками * А ходьба, молотьба, зрання, допомога Б Ходіння, ходити, сказання, ЗСУ В молодь, косьба, спиці, випускник 2. Правильно утворені ступені порівняння прикметників * А більш поганий, гірший, найвдаліший Б поганіший, найбільш вдалий, найкрасивіший В найменш гірший, кращий, солодкіший 3. Дієслова мають * А роди, відмінки, час Б способи, вид, перехідність В вид, рід, відмінки 4. Форми дієслова * А займенник, дієприкметник, безособові Б особові, безособові, дієприкметник, дієприслівник, інфінітив В інфінітив, числівник, дієприслівник, особові.
5.Установити відповідність між склад­ними синтаксичними конструкціями і кількістю умовно простих речень, що вхо­дять до складу їх.
А) Мовчала ніч; усі мовчали; і соловейко задрімав; на небі зірочки блищали, за гаєм місяць виглядав
Б) Я допомагав дідусеві; це мені подобалося, і, коли він ходив кудись, я залюбки залишався замість нього на пасіці
В) Дівчина дивилася в бінокль на берег, і коли зверталася до капітана, то очі її блищали..
Г) Обірветься він (сон) — і все зміниться у світі: з лісів примчать її горбоносі красені, зі старості вийдуть ці верби, і місяць накине їм, як дівчатам, на плечі хустки блакитного шовку, та й вона помолодшає під цвітом молодих очей, під вечірнім закоханим вуркотінням, що має прийти до її синів..
1) 3
2) 4
3) 5
4) 6
5) 7
6. Установіть відповідність між складними синтаксичними конструкціями та їх типами.
А Вільно й широко розляглися зелені поля; не тіснили їх похмурі ліси, і не давили високі гори. Б Доки ми посипаємо, сіємо-віємо та викрикуєм свою колядницьку хвалу цій хаті, із покутя весь час дивиться на нас на дошці мальована Пречиста Матір з Немовлям, вона оцінює наші завзяті старання та чемність. В Довго ще говорили обоє, обмірковуючи прочитане, то знову вони замовкали з приводу якоїсь думки, що випадково надходила одному чи другому до голови. . Г Стояла тиха і по - своєму хвилююча година: згори на верховіття лісу опускався сизий присмерк, а внизу з - під кожного куща виповзав туман, тому здавалось, що над землею коливалися два неба. Д Щороку кращають світанки, щороку більшають розливи,од саду верби-подолянки пливуть до лісу боязливо.
1) сурядний і підрядний зв'язок

2) безсполучниковий і підрядний зв'язок

3) безсполучниковий і сурядний зв'язок

4) безсполучниковий, сурядний і підрядний зв'язок
Даю 75 балів