Предмет: Физика, автор: vanessa997785476

Чому дорівнює довжина електромагнітної хвилі, що
розповсюджується в повітрі, якщо період коливань
Т= 0,01 МКС? Вiдповiдь дати в метрах, з точністю до
цілого значення

Ответы

Автор ответа: mathkot
0

Ответ:

Длинна электромагнитной волны равна 3 м

Примечание:

Электромагнитные волны распространяются со скоростью света

Объяснение:

Дано:

T = 0,01 · 10⁻⁶с

c = 3 · 10⁸ м/c

Найти:

\lambda \ - \ ?

------------------------------------------

Решение:

Длинна электромагнитной волны:

\boldsymbol{\boxed{\lambda = cT}}

Расчеты:

\boldsymbol \lambda = 3 · 10⁸ м/c · 0,01 · 10⁻⁶с = 3 м

Ответ: \lambda = 3 м.

Похожие вопросы