Предмет: Физика,
автор: ponomarenkok014
Потяг їде зі швидкістю 180 км/год. Який шлях він долає за 2 год?
Ответы
Автор ответа:
3
Знайшов таке саме питання та відповідь в інтернеті:
v = 180 км/ч = 180:3,6 (м/с) = 50 (м/с)
t = 2 мин = 120 с
S = vt = 50*120 = 6000 (м) = 6 (км)
Або так:
2 мин = 1/30 ч
Тогда: 1 ч - 180 км
1/30 ч - х км
х = 180*1/30 = 180:30 = 6 (км)
ВІдповідь: 6 км
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ulyanap0401
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: goosevasya0
Предмет: История,
автор: anfisaganina
Предмет: Алгебра,
автор: Дженнікім