Предмет: Физика, автор: Аноним

Срочно 100 болов
Плоске дзеркало, яке перебуває на відстані 2,5 м від предмета, починають рівномірно переміщувати через 10 с руху відстань між предметом і його зображенням становила 100 см. Визначити i переміщення дзеркала та швидкість

Ответы

Автор ответа: Cohendd
2

АВ=1 м. АС'=С'В=0,5 м по свойству зеркального отображения.

Значит С'С=2,5-0,5=2 м.

Скорость зеркала V=C'C/t=

2 м/10 с=0,2 м/с. Ответ: 2 м и 0,2 м/с.

Приложения:

Cohendd: Спрашивайте
Похожие вопросы