Предмет: Физика, автор: tnaksym014

Двигун спортивного автомобіля за 40 хв швидкої їзди витрачає 20 кг бензину. Визначте потужність двигуна, якщо його ККД становить 45%. Питома теплота згоряння бензину 46 МДж/кг. Вiдповiдь подайте у кіловатах.

Ответы

Автор ответа: fatt52
4

Ответ:

172,5 кВт

Объяснение:

t=2400 c   m=20 кг   n=0.45 (45%)   q=46*10⁶ Дж/кг   N=?

===

n=A/Q=N*t/(q*m) ----> N=n*q*m/t=0.45*46*10⁶*20/2400=172.5*10³ Вт

===================================

Похожие вопросы