Предмет: Химия,
автор: sofiakyiashko24
Натрій масою 46 г прореагував з сірчаною кислотою. Яка маса утвореної солі? помогите
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано: 46 x
m(Na)=46г 2Na+H2SO4=Na2SO4+H2
m(солі) -? 2*23 110
Mr(Na2SO4)=2*23+32+16*2=110
x=46*110/46=110г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sofiatutadze
Предмет: Физика,
автор: margaritash2009
Предмет: Биология,
автор: kdwouuuuul
Предмет: Физика,
автор: OLEYNIKLILIA1977
Предмет: Литература,
автор: yasmina5555548