Предмет: Физика,
автор: kiticat18
Чому дорівнює оптична сила лінзи, фокусна відстань якої дорівнює 25 см?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
дано: F=0,25м D,-?
D=1/F=1/0,25=4дтпр
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: eshadovpersik
Предмет: Українська література,
автор: anutariddle
Предмет: Алгебра,
автор: a4575762
Предмет: Информатика,
автор: aip41
Предмет: Немецкий язык,
автор: NikaKom99