Предмет: Українська література, автор: 20201204132854

Письмово висловіть свої враження про оповідання, поясніть чому Хлопчик-фігурка задоволений собою, що саме він уміє гарно робити, чому у нього нам варто повчитися.
Срочно нужно сегодня сдать

Ответы

Автор ответа: wintergirl61
2

Ответ:

В оповіданні «Хлопчик-фігурка, який задоволений собою» письменник Ігор Калинець розповів, як завдяки багатій уяві школярки Ганнусі на світ з’явився дивовижний Хлопчик-фігурка. Дивним чином ожив звичайний малюнок, намальований дівчинкою на запітнілому трамвайному склі. Більше того, цей хлопчик почав діяти самостійно і втручатися у життя дівчини.

Хлопчик-фігурка був цілком задоволений собою, він прагнув довести свою необхідність, важливість і значущість. Ганнуся забирає Хлопчика-фігурку додому і він оселяється у її альбомі для малювання. Виявляється, що хлопчик вміє розмовляти, вміє писати і читати, добре знає історію і загалом досить освічений. А понад усе він задоволений собою, задоволений тим, що насправді існує. Існування цього казкового хлопчика доводять його витівки.

Першим хлопчика-фігурку бачить вчитель малювання, який на малюнку ставить великий знак запитання. Звичайно, хлопчик хотів, щоб Ганнуся отримала гарну оцінку, але він і так був задоволений, бо його ж помітили, до того ж не хтось зі школярів, а вчитель, людина, яка закінчила академію мистецтв, але ніколи нічого не чула про Хлопчика-фігурку.

Ганнуся хотіла більше дізнатися про дивовижного хлопчика, і той був радий нагоді посвятити її в таємниці свого життя і допомогти дівчинці з навчанням. Для цього він попросив у дівчинки її зошит та ручку. Ганнуся поставилася до прохання Хлопчика-фігурки легковажно, бо не вірила, що хлопчик, який з’явився зі скла в трамваї, вміє читати і писати. Але наступного дня під час уроку української мови дівчинка виявила в своєму зошиті цікавий «Життєпис Хлопчика-фігурки», причому написаний він був почерком Ганнусі. І вчителька, і однокласники були у захваті від цього дивовижного оповідання, а ось дівчинка була збентежена появою цього твору. Адже вона не була його автором, а правду сказати не могла, бо знала, що ніхто не повірить, що звичайний малюнок може розмовляти, читати і писати.

До свого оповідання Ігор Калинець додає підзаголовок «трохи казка», адже Хлопчик-фігурка був не тільки казковим персонажем, а й символом нашої фантазії і натхнення. У такий спосіб письменник хотів показати, наскільки важливо вірити в те, що диво може трапитися і в реальному житті, а також наскільки прекрасно, коли у людини є власна фантазія, уміння мріяти і мислити.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: mironoskemen
1, Шеген менің аяғымдағы толып жатқан жара мен жарықтарын көріп, басын шайқады да: — уай, мынауың болмайды, — деді, «түсінемісің» дегендей, көзіме қадала қарап. Ең ал- дымен, адамға бас керек. Онсыз өмір оған молданың көрінен де қараңғы болады. Онсыз емір Құраннан» жаман, түсіне алмайсың. Екінші бізге аяқ керек. Қашсаң — құтылатын бол, қусаң - ететін бол. Керек боп қалса, құстай ұшатын бол! Мынадай табан бола ма екен! Қырық тесік! ағыңның жалпы бітімі жаман болмағанмен, казіргі халі канағаттанарлык емес деп танимын. ката тұр құмның үстінде. Мен қазір келем, — деп, Шеген қалаға қарай жүгіріп кетті. береді! деді Бораш ұзай берген Шегенге риза көзбен — Дәрі әкеледі. Екі күнде жазып қарап. Жүзіндегі күрсініс ізі осы арада ғана түгел бір жойылып кетті. - Сен қалай ақсадың? — дедім Борашқа іскен оң тізесіне қолымды апарып. - Әй апам кораның төбесінен кұлатып жіберді. «Әй апасы» өгей шешесі екенін түсіндім де одан арғыны қазбалағаным жоқ. Бораш шорла- нып бітіп келе жатқан оң тізесін сипалай отырып: Соқаның үстіне құлап түстім... Шеген ағам жазды ғой әйтеуір... Енді бір айда жүруге жарайсың дейді..Балық майынан жазылды. Тіпті жазылып қалып еді, әнеугүні дегдом ұстап ала жаздап, содан қашқанда тағы бүлдіріп алдым, — деді. Бул жолы өзінің қашып құтылғанына мақтанатындай жымиып та койды. - - Мен де керемет жүйрікпін! - дедім мақтанғым келіп кетіп. — Ойбай... Шегендей емес шығарсың... Шеген қайда!? Ол. Ол ағып бара жатқан машинаны куып жетіп, асылып кете бередi! Бiреу керiп калса, қарғып түсіп, кете беруi де тук емес. Ол - әншейін желаяк! - деді Бораш масаттана сейлеп. (F. Mycipenos) -
найти местооимения​