Предмет: Физика, автор: maxgerasimov12345

У кают-компанії судна, яке здійснює морську подорож у 100 км, розташований годинниу.Скільки коливань здійснить маятник годинника за час подорожі,якщо період його коливань дорівнює 0,5 с, а середня швидкість руху судна -10м/с? Срочно!!!!!!!!!!​

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

S = 250 км = 250000 м

T =  0,5с

V =  10м/с

N = ?

общее время движения судна

t = S / V = 250000 / 10 = 25000 c

количество колебаний

N = t / T = 25000 / 0.5 = 50000 колебаний

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sosnickaavara