Предмет: Химия,
автор: fjlmnk
Яка маса речовини NaNO3, якщо її об’єм становить 67,2 л.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
255 г
Объяснение:
Дано:
V(NaNO3)=67,2 л
Решение:
n(NaNO3)=V/Vm=67,2/22,4=3 моль
m(NaNO3)=n(NaNO3)*M(NaNO3)=3*85=255 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: uravlasuk821
Предмет: Химия,
автор: vikagulikiani2008
Предмет: Математика,
автор: artembabenko129
Предмет: Русский язык,
автор: hsjvahavqh
Предмет: История,
автор: kittinkoasa