Предмет: Математика,
автор: NoName20112022
купили 1 кг яблук і 4 кг груш і за всю покупку заплатити 180 грн. Скільки коштує кілограм яблук, якщо груши дорожчі за яблука у 2 рази?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Пошаговое объяснение:
180/(1+4*2)=20 грн
NoName20112022:
спасибо огромное
дорівнює 18 а не 20
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Vvvvss343929
Предмет: Українська мова,
автор: Tamara020971
Предмет: Математика,
автор: zarraggg
Предмет: Алгебра,
автор: dmitrijb447
Предмет: Математика,
автор: akkairsanzhar