Предмет: Физика,
автор: ira11071988
1. Обчисліть кількість теплоти потрібну для нагрівання алюмінієвої
ложки масою 65 г від 35 до 80
0С.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m=65г=0,065кг
t₁=35°C
t₂=80°C
--------------------------
Q-?
Розв'язок:
Q=c×m×(t₂–t₁)
Q=920×0,065×(80-35)=59,8×45=2691Дж
riinna:
Будь ласка, познач як найкращу відповідь
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: mamedhasanavmamir
Предмет: Информатика,
автор: kdmechta286
Предмет: История,
автор: alexpronin54321
Предмет: Українська література,
автор: ir0205493
Предмет: Биология,
автор: Sedochenko06