Предмет: Физика,
автор: danilrikunov
. Знайти, з якою швидкістю обертається секундна стрілка годинника,якщо її довжина 12 см.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0,012м/с
Объяснение:
Дано:
R=12см=0,12м
π=3,14
n=1
-------------
V-?
V=ω*R, где:
ω-угловая скорость;
R-радиус стрелки.
ω=π*n/30=3,14*1/30=0,1рад/с
V=0,1*0,12=0,012м/с
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: stenasergej216
Предмет: Українська мова,
автор: anamakarcuk4
Предмет: Геометрия,
автор: artemandrus11
Предмет: Алгебра,
автор: DebilInBlack
Предмет: История,
автор: lolskill232