Предмет: Физика,
автор: fedorukko1111
поїзд масою 15*10^5кг рухається по горизонтальному шляху зі швидкістю 60км/год. При цьому тепловоз спалює 600кг нафти за годину. Яку швидкість розвине поїз за тих самих умов на шляху з бідйомом 1:100? ККД тепловоза 28%
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m₁= 15×10⁵ кг
m₂= 600 кг
t = 1 год
ɳ = 28%
ʋ = 60 км/год= 16,7 м/с
q= 4,6 ×10⁷
підйом 1:100
----------------------------------------
ʋ₁ - ?
Розв'язок:
Fm × ʋ = Fm × ʋ₁ , де Fm= Fm+0,01m₁q
Силу тяги визначимо з закону збереження і перетворення енергії. Потужнiсть машини Fm повинна дорівнювати кількості теплоти, що виділяється при згорянні палива за 1 год і йде на виконання корисної роботи qm₂ɳ
Отже, Fm × ʋ= qm₂ɳ, звідси Fm= qm₂ɳ : ʋ
Тоді: ʋ₁= Fm×ʋ : Fm= qm₂ɳ×ʋ : qm₂ɳ + 0,01 m₁q
ʋ₁= 4,6 × 10⁷ × 600 × 0,28 × 16,7 : 4,6 × 10⁷× 600 × 0,28 + 0,01 × 15×10⁵ × 16,7 = 27,7 км/год
Відповідь: ʋ₁ = 27,7 км/год
riinna:
Будь ласка, познач як найкращу відповідь
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: t37267984
Предмет: Информатика,
автор: zizaalt
Предмет: Английский язык,
автор: rshkvgn
Предмет: Математика,
автор: infomailz
Предмет: Математика,
автор: maximboyko08