Предмет: Химия,
автор: anastasiiakhm
ОЧЕНЬЬЬЬЬЬ СРОЧНО!!!!!!Маса залізної деталі 22,4 г. Яку кількість речовини становить така маса заліза?
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m(Fe) = 22,4 г
Mr(Fe) = 56 г/моль
------------------------------
n(Fe) = ?
Розв'язок:
n(Fe) = m(Fe) / Mr(Fe) =22,4 : 56=0,4 моль
anastasiiakhm:
Яку масу матиме мідна деталь, кількість речовини міді в якій становить 5,35 моль?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: varbannatali
Предмет: Английский язык,
автор: nika92675
Предмет: Биология,
автор: karinafateeva37
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним