Предмет: Физика, автор: nytichekruban

Людина проїхала на велосипеді 10 км зі швидкістю 20 км/год, а потім пройшла 8 км зі швидкістю 4 км/год. Якою була середня швидкість її руху на всьому шляху?
Повна умова, рішення і відповідь​

Ответы

Автор ответа: fairannounce
1

Ответ:

7.2 км/год

Объяснение:

v=S1+S2/t1+t2. S1=10. S2=8. t1=S1/v1=10/20=0.5. t2=S2/t2=8/4=2. v=(10+8)/(0.5+2)=18/2.5=7.2

Автор ответа: YarOk2105
6

Відповідь:

нище

Пояснення:

v сер.=(L1+L2):(t1+t2). L1=10. L2=8. t1=L1:v1=10:20=0.5. t2=L2:t2=8:4=2.

v сер.=(10+8):(0.5+2)=18:2.5=7.2км/год

Відповідь: середня швидкість людини була 7, 2км/год

Зроби відповідь найкращою будь ласка, я благаю!!

Похожие вопросы