Предмет: Химия, автор: Down338

масові частки карбону й гідрогену в молекулі вуглеводні становлять 87,8 і 12,2% установіть молекулярну формулу вуглеводню

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Ответ:

С6Н10

Объяснение:

СхНу

х:у = 87.8/12: 12.2/1 = 7.32 : 12.2 = 1: 1.67 = 6 : 10

С6Н10 Mr = 6×12 + 10×1 = 82

Проверим расчеты:

w(C)=6•12/82 = 0.878

w(H)= 10×1/82 = 0.122

Похожие вопросы