Предмет: Физика, автор: iliabalkovidze8

Хвиля з частотою коливань 500 Гц поширюється зі швидкістю 200 м/с. Яка довжина хвилі?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

v = 500 Гц

V = 200 м/с

Найти: λ - ?

λ = V/v = 200/500 = 0,4 м довжина хвилі

Автор ответа: rommellbrainly
2

Відповідь: дивися зверху весь розв'язок)

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: maksimrozumnij468
Предмет: Химия, автор: a04478828