Предмет: Химия,
автор: sofka6952
ХІМІЯ. ДУЖЕ ТЕРМІНОВО, ЛЮДИ ДОПОМОДІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!!!!Обчисліть масову частку Карбону(%) у сполуці Na2CO3
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Na2CO3
Na=23
C=12
O=16
Mr(Na2CO3)=Ar (Na)2+Ar(C)+Ar(O)3=23·2+12+16·3=106
W(Na2)=23·2/106=46/106=0,4 або 40%
W(C)=12/106=0,1 або 10%
W(O3)=16·3/106=48/106=0,4 або 40%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: doszanoverbolat47
Предмет: Українська мова,
автор: repushanskav
Предмет: Українська мова,
автор: seerrdddgg
Предмет: Химия,
автор: Fhjyc