Предмет: Химия,
автор: rudinanasta45
SO₂ - 0,25n
m-? N-? v-?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m(SO2)=n×M=0.25×64=16г
N=3
V=n×Vm=0.25×22.4=5.6
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: hdhd52250
Предмет: Алгебра,
автор: mark228093340
Предмет: Українська мова,
автор: spivaknasta768
Предмет: История,
автор: maganarik888sss
Предмет: Математика,
автор: bejbarys30