Предмет: Химия,
автор: wikaredmi230
Знайдіть масу, об'єм та кількість молекул чадного газу (CO) кількістю речовини 0,25 моль.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
5,6 л, 7 г
Объяснение:
Дано:
n(CO) = 0,25
Найти: m(CO), V(CO)
Решение:
V(CO) = n·Vm = 0,25моль ·22,4 л\моль = 5,6 л
M(CO) = 12+16 = 28г\моль
m(CO) = n·M = 0,25моль· 28г\моль = 7 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: novaalegendapabga
Предмет: Биология,
автор: hifh8279
Предмет: Математика,
автор: ddjdkskaa11
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним