Предмет: Физика,
автор: anime2024
Визначте оптичну силу й збільшення розсіювальної лінзи. якщо предмет розташований на відстані 40 см від лінзи, а її Фокусна відстань дорівнює 1,6 м.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
D = опт сила
D = 1/F = 1/1,6 = 0,625 Диоприй
1/F = 1/f+1/d
d = 0,4 м - расстояние от предмета до линзы
1 /f = 1/F -1/d
1/f = d-F/dF
f = dF/ d - F
f = 0.4*1.6/ 0.4-1.6 = 0.64 / -1.2 = -0.54 м - расстояние от линзы до изображения
Увеличение h = f/d = -0.54/0.4 = -1.35
Автор ответа:
2
Відповідь на фото.
Пояснення:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: duboviksasa25
Предмет: Українська мова,
автор: ilyamanager201023
Предмет: География,
автор: wollixi
Предмет: Биология,
автор: Vanus111
Предмет: Русский язык,
автор: olgasvyaznoy322