Предмет: Химия,
автор: oleksandrtkach2000
СПАМ - БАН
Визначте масові частки елементів у сполуці Калій оксиду К2O.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Mr(KCI)=39+35,5=74,5
w(K)=39*100/74,5=52,3%
w(CI)=35,5*100/74,5=47,7%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: vizmair
Предмет: Литература,
автор: amin2838rjfjx
Предмет: История,
автор: ledi171986
Предмет: Другие предметы,
автор: anastasia22506123789